fbpx
RubrikaKosmetika

Zkušenost s make-upem Esté Lauder

Zdravím vás 🙂

Doufám, že máte krásný víkendový večer. Už se začíná oteplovat a den prodlužovat a hned se cítíme lépe, no není to tak?

Před nedávnem jsem si po dlouhém rozhodování koupila make- up značky Esté Lauder Double Wear. Všude jsem četla kladné recenze na tento make-up až mě to přemluvilo si ho nakonec koupit. No ale asi tísíc lidí, tisíc názorů..

Make-up je na první dojem co se týče obalu praktický, jelikož je malý. Krásná lahvička s krásným zlatým víkem. Do kabelky jako stvořený. Cena make-upu se pohybuje kolem tisícovky. Bohužel jsem byla zklamaná výsledného efektu. Make-up je pro mou pleť hutný a špatně se štětečkem roztírá. Pleť mi tento make-up stahoval a vysušoval, necítíla jsem se úplně komfortně. Dle mého názoru je tento make-up určitě vhodný pro zralou pleť a mastnou pleť. Takže za mě už asi tato koupě ne.

Říkala jsem si, že to možná bude tou zimou. Ale značku make-upu jsem změnila a toto se mi už nestalo. Holt každému vyhovuje něco jiného.

Dále mi nevyhovuje aplikace make-upu. Make-up je bez pumpičky a aplikátoru. Takže jsem ho musela na štěteček vylít a pak až nanášet.

Tak snad příští koupě make-upu nebude tak kritická.

A co vy? Jakou máte zkušenost s tímto make-upem a která značka je pro Vás TOP? ♥

2 Kommentaře

  • V.

    10.3.2018 at 20:28

    Já osobně na Estee nedám dopustit, ale je pravda, že je to zbytečně silný makeup na každodenní nošení. Je ideální pro dlouhé dny, kdy je třeba vypadat dobře a zároveň není čas na neustálé úpravy líčení. Myslím, že si spousta lidí neuvědomuje, že silné a krycí makeupy se neobejdou bez pořádné péče o pleť a proto spoustě lidem „nesedne“.
    Jinak, pokud ti nesedne Estee, protože je moc hutná, zkus Lancome Teint Idole 🙂

    Odpovědět

Napsat komentář