fbpx
RubrikaKosmetika

Úlovky z mojeho kosmetického světa

Krásný páteční večer,

musím se podělit o moje úlovky, které jsem si nedávno koupila a něco málo k nim napsala 🙂

Rozhodla jsem se pro make-up, tvářenku, rtěnku a lak na nehty. Tyto „šminky“ mi už v mém kosmetickém světě chyběly a musela (chtěla) jsem si je koupit. Vyzkoušela jsem něco od úplně jiné značky, než běžně používám.

Make-up musí u mě splňovat to, aby dlouho vydržel a měl krásný, sjednocující odstín. Není důležité, aby měl superextra krytí, jelikož „zatím“ tento požadavek nepotřebuji:-) . Protože těch značek je na trhu moc a pro mě je nakupování ráj a všechno musím zkoušet, tak to bylo velmi dloooouhé vybírání (ano, jsem trošku rozežraná)..

Takže teď o těch mých úlovcích:

Vybrala jsem si make-up značky Lancôme, který je sice dražší, ale je perfektní. Stačí nanést na pleť úplná trošička a pleťi dodá super vzhled. Na eshopu notino.cz ho můžete sehnat za 1110,- Kč, což je super cena oproti Sephoře. Make-up, konkrétně Lancôme Teint Idole Ultra Wear vydrží zkrátka celý den a krásně voní.
Výsledkem je pleť bez lesku, bezchybná a sjednocená.

K make-upu jsem si koupila tvářenku jiné značky Erstée Lauder Bronze Goddess. Cenově se to opět pohybuje výše, každopádně nemůžu si vynachválit kvalitu. Krásně zvýrazní pleť. Součástí bronzeru je speciální štěteček na nanášení a zrcátko. Tyto tvářenky jsou nyní pro mě TOP a rozhodně ještě dlouho budou.

V minulém článku jsem psala, jak to mám s lakama na nehty a doporučovala jsem značku Orly. Nyní jsem vyzkoušela lak od Lancôme Le Vernis.  Cenově lak se pohybuje výše, než zmiňovaná značka Orly a musím říct, že co se týče výdrže, tak si vede rozhodně lak Orly. Lak Lancôme Le Vernis má sice krásnější barvu a celkově finální vzhled, ale za 2 dny jsou nalakované nehty fuč.

No a na závěr rtěnka Erstée Lauder Pure Color Envy. Tuto rtěnku si nemůžu vynachválit, sice nemůžu jíst mastné jídlo, aby se mi rtěnka mírně nesmazala, ale vždy ji mám v kabelce a tento „problém“ je tím vyřešen. Vydrží opravdu dlouho, ale podotýkám opět – bez mastného jídla . S přítelem jsme byli v restauraci a dali jsme si pořádný hamburger a rtěnka byla téměř pryč. Mě to nějak neomezuje, ale věřím, že hodně slečen, dívek a paní si potrpí na tom, aby rtěnka byla dlouhotrvající. Rtěnka má matný a rudě červený vzhled (Desirous) a krásně se roztírá.

Doufám, že jsem Vám při rozhodování koupě některého produktu pomohla:)

Mějte báječný večer a krásný víkend.

2 Kommentaře

Napsat komentář