fbpx
Laky na nehty
RubrikaKosmetika

Lak na nehty

Už jste se taky setkali s tím, že jste vyzkoušeli skoro všechny laky, které existují a žádný vám nevyhovoval? U mě to byl buď špatný odstín, než jak vypadal , špatně se natíral nebo vydržel maximálně 2 dny! Laky na nehty na kterých je uvedeno : „vydrží až 7 dní “ – tak u mě to bylo „vydrží 1-2 bez odlupování.“ Už jsem si myslela, že když je tam uvedená taková výdrž, člověk by nesměl nic dělat a ruce mít pořád na jednom místě, aby měl lak výsledek těch 7 dnů.

Po nějaké době jsem vyzkoušela i gelové nehty, ale to není ono a hlavně je to pro mě nepřirozené a to nemluvě jak se mi zničili nehty. Zkoušela jsem i UV gelový lak, který sice vydržel, ale není to na trvalé nošení, protože co 3 týdny se musí zase nehty zpilovat, aby přilnuly k laku. Takže to pro mě znamenalo zase zničení nehtů – nehty byly tenčí a třepily se.

Vzdala jsem to a nelakovala jsem si nehty vůbec, protože mě nebavilo si každý den lakovat nehty a neměla jsem na to ani čas. Za několik týdnů jsem šla nakupovat a omrkla jsem Sephoru. Narazila jsem na lak značky ORLY – přitáhla mě ta úžasná červená barva:) a tak jsem si řekla, že ho vyzkouším. Chtěla jsem si němu koupit nějaký nadlak s vysokým leskem, aby zvýraznil barvu a alespoň trošku zajistí, že nebude tolik náchylný k loupání. Většinou jsem si kupovala nadlaky z drogerie DM značky Dermacol. Odchytla mě paní z obsluhy a poradila mi, abych vyzkoušela nadlak značky Dior. Cena byla sice vysoká, ale když má vydržet a chránit nehty, tak jsem si ho přece jen koupila.

Po asi hodně stráveného času v Sephoře jsem odešla i s parfémem značky Si- Giorgio Armani. Vůně byla neodolatelná, co Vám budu vyprávět:)

Doma jsem hned vše vyzkoušela( jako klasická nedočkavá žena). Nejdřív jsem si nehty natřela podlakem, který jsem měla doma ze Sephory (klasická značka Sephora) a pak lak ORLY (dvě vrstvy). Lak ORLY se krásně roztíral s tenkým štětečkem no a pak následoval nadlak. Asi po 5 minutách lak zcela zaschnul. Výsledná barva a vzhled byl nádherný, ale byla jsem zvědavá jak bude lak vypadat za tři dny.

Uběhl 3,4,5 den a lak držel jako kámen! Nebudu tvrdit, že vydržel 7 dní bez jakéhokoliv odloupování, ale těch 5 dní bylo vážně super! Sice cena laku je trošku dražší, ale odpovídá kvalitě.

Co se týče mé nové vůně Si Giorgio Armani, tak jsem s ní velmi spokojená. Na léto jako ztvořená a konečně vůně, která doopravdy dlouho vydrží.

A co vy? Máte nějaké typy a triky na kvalitní laky?

 

Napsat komentář