fbpx
RubrikaOstatní

Jak jsem chtěla vyřešit problém

Taky se Vám stává, že občas zapomínáte pít vodu? V práci si vzpomenu, že mám teprve vypitou jednu sklenku vody a to bylo 13:00 hodin. Ne že bych nestíhala (někdy se to občas stane, že nestíhám), ale většinou je to z toho důvodu, že zapomenu. Pak si nadávám, že mi není 60 let abych trpěla zapomínáním a podobným 😀 a jako bonus samozřejmě mě začne bolet hlava. Potom jsem měla problémy s vysokým tepem a zjistilo se, že mám málo tekutin. Člověk má vypít denně alespoň 2 litry a já jsem vypila tak litr .

A protože mám pozorného přítele, který se už na to nemohl dívat, tak mi koupil chytrou láhev Moikit Gene z istyle 🙂

První dojmy- úžasná láhev, která má i skvělý design s různými barvami na výběr (růžová, modrá, šedá). Láhev se synchronizuje s Vaším mobilem a tak Vás napomíná, kdy se máte napít a kolik jste tekutin už vypili. Tyto hodnoty jsou uvedeny na mobilu tak i na displeji od láhve. Kolik jsem toho vypila mi ukazuje displej na láhvi v procentech. Denní limit je vypít 100%. Láhev Moikit Gene se nabíjí pomocí USB kabelu a vydrží necelý měsíc nabitá. Byla jsem z té „chytré věci“ nadšená a těšila jsem se až ji vyzkouším..

Hned jsem si ji samozřejmě vzala do práce a první den byl super. Aby jsem vypila 100% musela jsem vypít tři láhve vody. A to zatím vše odpovídalo a správně měřilo. Jenomže druhý den už mi to při jednom loku pití ukázalo nesmysl, že jsem vypila 20%. Šla jsem tedy láhev Moikit Gene reklamovat. Láhev mi bez problému vyměnili a nastal tento problém znovu. Takže design hodnotím na jedničku s hvězdičkou, ale co se týká dovedností této láhve je celkem na bodě mrazu. Snad v budoucnu to budou mít více v malíčku a tuto chybu neudělají.

Můj problém jsem vyřešila jednodušše a prakticky. Každý den před prací si koupím 1.5 litrovou Magnesii a můj cíl je  vypít celou láhev. Zatím se mi to daří a cítím se lépe.

4 Kommentaře

Napsat komentář